Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Centra pētnieces tiksies ar Izglītības un zinātnes ministrijas pārstavjiem

02.11.2015.

2015. gada 4. novembrī Latvijas Universitātes Diasporas un migrācijas pētījuma centra pētnieces Liesma Ose, Elza Ungure un Arta Mellupe tiksies ar Latviešu valodas aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvjiem, lai iepazīstinātu ar jaunākajiem pētījumiem diasporas bērnu un jauniešu jomā.

Pēc 2015. gada 22. okotobrī notikušās konferences Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvji bija ļoti ieinteresēti tikties ar centra pētniekiem, lai uzzinātu vairāk par apjomīgajiem pētījumiem, kas tiks iekļauti grāmatā "Iespējas attīstībai- diasporas bērni un jaunieši". Grāmatu gada beigās izdos LU Akadēmiskajā apgāds. Tās zinātniskās redaktores ir Dr. Aija Lulle un Dr. Evija Kļave. Zinātniskie recenzenti: prof. Ieva Zaķe (ASV), prof. Zaiga Krišjāne (Latvija) un Andris Straumanis (ASV).

LU Diasporas un migrācijas pētījumu centrs (DMPC) dibināts 2014. gadā, pateicoties diasporas pārstāvju aktīvai ierosmei un Ārlietu ministrijas finansiālam atbalstam. Grāmatas izdošanu finansiāli atbalsta arī Latviešu fonds.